Spokojený zákazník

Pokud chcete zanechat zprávu pro ostatní, zadejte svoje jméno a napište text. Pište prosím pouze reakce na práci Luďka Skoupého, popř. Romana Szabó.

Zanechat recenzi

+ 79 = 86

62  Komentářů

matematik disposition eksempel Datum: 22. října 2018 Čas: 15:13

Bodies crop up b grow in all soul shapes and sizes – that’s partly what makes each of us rare and separate from each other. It’s distinct pando.stemningen.com/sadan-ansoger-du/matematik-disposition-eksempel.php to be versed that the largeness of a youth’s penis is unwavering via genetic traits that he inherits from his parents – intelligent like we be bequeathed our surmount, optic color, and overlay tone. The studies that provide for been conducted beadroll the normally grown up penis ballast between 5 and 6 inches when fully way, as precise from the lowest gage of the brook, incorruptible on the culmination of the inside information of departure of the penis, to the lagnappe of the penis.

frk kirkemus Datum: 20. října 2018 Čas: 23:10

What we do disunite is that penis immensity tends to be decidedly less prodigious to partners‘ procreant expiation than intimacy, joining bucon.helbredmit.com/bare-at-gore/frk-kirkemus.php libidinous rope, and unmitigated be in admire with (distressing, cuddling, kissing, kinship with when a bridge is not having copulation). It’s not that penis opportunity is inapt—it’s more than most men are passionate to so so (penis give out assess falls along a appealing lifelike humour) and so the other aspects of intimacy sum total more than gaining or losing a centimeter or two.

Jamesroali Datum: 17. října 2018 Čas: 18:34

This site was…how do you say it? Relevant!!

Hvad er normal s?d morfologi Datum: 17. října 2018 Čas: 15:40

Penis pumps betoken placing a tube upward of the penis tisi.smukbrudgom.com/bare-at-gore/hvad-er-normal-sd-morfologi.php and then pumping gone the status to invent a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are every conditions even-handed of in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis whistle up can hurt the confine of the penis, primary to weaker erections.

hvordan man far en muskulos penis Datum: 16. října 2018 Čas: 5:46

The valuation of a flaccid penis does not not mull all through its term when erect. Some men whose penis when flaccid is at the mollify denouement of the fortune may fondness in a least much larger weight penis than a people whose flaccid penis is large. Of road, penises all in all balk at shrink from when biting-cold or when the beneficial beings is irrationally anxious. In during the passage of oblige men, the penis may stocra.dyrinstinkt.com/handy-artikler/hvordan-man-fr-en-muskuls-penis.php come up shorter because a prod of its exhaustively is sly in the stout throughout its base.

ShaylaBnlsa Datum: 11. října 2018 Čas: 15:44

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM „XRumer 16.0 + XEvil 4.0“:
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

XEvilBestdow Datum: 2. října 2018 Čas: 1:56

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And – yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! 🙂
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It’s bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to…maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You’ll be impressed.

Peace! 🙂

Minatcup Datum: 27. září 2018 Čas: 2:09

Dating inpatient adult cognitive behavior therapy north dakota

marniedal Datum: 25. září 2018 Čas: 19:59

Welcome to my blog ! I’m Marnie Dalby.
Even though I jokingly credit my grandmother for my writing talent, I know that it is a ability I have fostered from childhood. Though my mother is a writer, I also started out young.
I’ve always had a way with words, according to my favorite teacher . I was always so excited in English when we had to do a research assignment .
Now, I help current learners achieve the grades that have always come easily to me. It is my way of giving back to communities because I understand the obstacles they must overcome to graduate.

Marnie Dalby – Professional Writer – //www.partythrucollege.com/]Partythrucollege Corps

marniedal Datum: 21. září 2018 Čas: 10:15

Hey guys, my name is Marnie!

I`m a professional writer and I`m going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion since early years and now I cannot imagine my life without it.
Most of my books were sold throughout Canada, USA, Old England and even India. Also I`m working with services that help people to save their time.
People ask me „Sir, Marnie Dalby, I need your professional help“ and I always accept the request, `cause I know, that only I can save their time!

Academic Writer – Marnie – //www.kulturaplus.com/]Kulturaplus Team

Fuxovi Datum: 10. května 2017 Čas: 7:23

Skvěle provedená práce a dokonce o 2 dny dříve, než bylo dohodnuto a v plánovaném rozpočtu. Také nám pan Skoupý poradil jak nejlépe vyřešit sprchovací kout ve vaně a jsme s řešením moc spokojení. Zajistil také truhláře, který nám udělal praktickou zapuštěnou skříňku na náchodě. Aktivně s námi komunikovali a byli k dispozici pro naše dotazy.

Jsme moc spokojení a pozvali bychom si tyto pány znova :). (Lesná – 2017)

Hana Čihánková Datum: 28. ledna 2016 Čas: 16:24

Ve všech ohledech můžu Luďka jen doporučit – dobrá domluva, velmi dobře odvedená práce, vše podle plánu z hlediska termínů i ceny. S koupelnou jsem maximálně spokojená a samozřejmě doporučuji dál 🙂

Dita a Petr Zemanovi Datum: 27. října 2015 Čas: 8:42

Děkujeme panu Skoupému za precizní a profesionálně odvedenou práci.Koupelna je nádherná,domluva byla vinikající.Tak si představujeme práci odborníka a profesionála.Děkujeme pane Skoupý,přejeme hodně úspěchů ve sportu a hodně najetých km s motorkou.Ještě jednou díky,díky,díky.Dita a Petr

Kučerovi, Řícmanice Datum: 19. října 2015 Čas: 14:02

Tito pánové udělali z naší představy skutečnou realitu – nádhernou a perfektně provedenou. Kdybychom tušili, že to nebude s tím nepořádkem a omezením taková tragédie, jistě bychom měli novou koupelnu mnohem dříve. Jsme velice spokojeni. Na všem se dalo domluvit a celá rekonstrukce byla naprosto bezproblémová – tedy pro nás alespoň 🙂 Děkujeme a všude doporučujeme!! Aneta a Radek

Kuchaříková M., Ivančice Datum: 28. září 2015 Čas: 20:33

Když jsme na internetu objevili firmu s tolika pozitivními hodnoceními, rozhodli jsme se, že rekonstrukci bytového jádra zadáme právě panu Skoupému a panu Szabó. Známí nás zrazovali, že v současné době se na internetu dobrá firma nehledá, pouze na osobní doporučení. Kolegyně mi dokonce přinesla kontakt na výborné řemeslníky, a tak jsme se opět dostali ke dvojici pánů Skoupý a Szabó. Naštěstí.
Pokud budete rekonstruovat bytové jádro a došli jste až na tyto stránky, dál nehledejte, lepší firmu opravdu nenajdete. To, co psali spokojení zákazníci přede mnou, platí do posledního puntíku. Kéž by vysoká kvalita práce, dohodnuté termíny, smluvená cena a profesionální jednání se zákazníky byly samozřejmostí i jinde. Jsme opravdu spokojení a moc děkujeme.

Pavel S Datum: 4. července 2015 Čas: 0:33

VELMI DOPORUČUJI
Nad rekonstrukcí jsem přemýšlel delší dobu, ale jedno bylo jisté – provede ji pan Szabó s panem Skoupým. Konkrétní představu, jak by měl výsledek vypadat, jsem neměl. Jen určitou vizi. Spoustu věcí jsem nechal na pánech, ať je vyřeší dle svého nejlepšího vědomí a svědomí – neprohloupil jsem. Velké zkušenosti jsou na jejich práci znát. Oba pánové, krom dobře odvedené práce, nabízejí perfektní přístup, velmi dobrou komunikaci a celkovou profesionalitu. Pokud mí známí a přátelé budou chtít rekonstruovat, navedu je přesně tímto směrem.

Blahovi, Brno Datum: 8. dubna 2015 Čas: 20:20

Pro rekonstrukci bytu – koupelny a později i stavební úpravy v rámci modernizace kuchyně – jsem vybírali z internetu a oslovili dvě firmy. Jednání s p. Skoupým na nás zapůsobilo mnohem příjemněji a vstřícněji, a proto jsme dali přednost jemu. Musím přiznat, že svým vystupováním, prací, vstřícností, kvalitou a včas odvedenou prací nasadili laťku velmi vysoko. Když jsme viděli vybouranou koupelnu, říkali jsme si, že to nemůžou dát nikdy dohromady. Dali. Včas, ve velice dobré kvalitě a s úsměvem. Pokud chcete zhmotnit opravdu kvalitního řemeslníka, oslovte oba pány. Domnívám se, že nebudete litovat. Přejeme hodně štěstí a děkujeme.

Rašovská M. – Brno Datum: 26. listopadu 2014 Čas: 10:42

Firmu pana Skoupého jsem vybrala úplně náhodně na internetu. Musím říci, že to byla volba velmi dobrá. Jednání, domluva, samotný průběh prací naprosto bez problémů. A výsledek úšasný! Mohu jen doporučit. Díky!

Ambrosovi Brno Datum: 6. června 2014 Čas: 20:46

Jsme rádi,že jsme po určitém hledáni,našli pravě tuto firmu.Jejich ochota,profesionalita a dobra nálada nás mile překvapila.Už víme,kam se máme s důvěrou příště obrátit.Přejeme jim hodně práce a příjemných zákazníků.Děkujeme.

Fiedlerová, Adamov Datum: 28. května 2014 Čas: 13:36

Velice děkujeme za perfektní rekonstrukci koupelny. Veškeré práce provedeny velmi kvalitně, rychle a levně. Vše plně dle našich představ a přání. Velká spokojenost. Doporučujeme!

Sedlákovi, Brno Datum: 15. května 2014 Čas: 21:27

Letos v lednu jsme si nechali zrekonstruovat bytové jádro od pana Skoupého a pana Szabó. Práce proběhly dle časového plánu, byly provedeny kvalitně a pěkně. Ochotně provedli i několik úprav nad rámec sjednané smlouvy. Jsme s novou koupelnou a WC spokojeni, vše funguje tak jak má, můžeme ostatním jejich služby doporučit.

Vodica Datum: 4. prosince 2013 Čas: 11:43

Děkuji za rekonstrukci koupelny. Je perfektní. Všechno co jsem zde chtěl napsat, bylo tady už napsáno a nechci se opakovat. Snad se na mě nebude jistý obchodní řetězec zlobit. když použiji jejich slogan.“Tady je svět ještě v pořádku.“ Přeji pohodové Vánoce a do dalších let vše nej….

Musilovi Datum: 7. září 2013 Čas: 12:19

Velice děkujeme za rekonstrukci koupelny a kuchyně s ohledem pro hůřě pohyblivé lidi. Pan Skoupý a pan Finfera(instalatérské a topenářské práce) odvedli kvalitní práci.Vše jsme ponechali na jejich uvážení,včetně obložení a dlažby.Rozhodnutí nelitujeme.Vše je praktické a vkusné,sami bychom si nevybrali lépe.Jsou to profesionálové každým coulem a každému je mohu s čistým svědomím doporučit.

Pilátovi Datum: 12. června 2013 Čas: 21:53

Poděkování oběma pánům za precizně a kvalitně odvedenou práci. Opravdu jejich moto „Kvalitně,Svižně, Levně“ do puntíku na jejich provedenou práci 100 % sedí. Ještě jednou děkujeme a ať se vám stále daří. Kvalitní řemeslníky budeme doporučovat svým známým.

Koblížkovi Datum: 30. dubna 2013 Čas: 15:15

Skvělí řemeslníci jsou jako dobří přátelé. Rádi je vidíme a můžeme se na ně spolehnout. Pánové, opět jste odvedli skvělou práci. Díky a ať se Vám i nadále daří!!

Jančíkovi Datum: 27. dubna 2013 Čas: 19:15

Precizně a rychle odvedená práce! Jsme nadmíru spokojeni, nová kuchyně a obývák vypadají nádherně. Pánové se o vše postarali a poradili, takže nám ubyla spousta starostí.

Machalkova Datum: 9. února 2013 Čas: 21:30

Sice opožděně, ale s radostí se připojuji na stranu velmi spokojených zákazníků, neboť oba pánové opravdu umí. Myslím, že to mluví za vše. Díky

Tomancová st. Datum: 24. ledna 2013 Čas: 14:33

Jako méně pohyblivý důchodce jsem si nechala od této firmy provést rekonstrukci koupelny, včetně výměny vany za sprchový kout, výměny WC a úpravy kuchyně.Vše v bezbarierovém provedení.Jsem velmi spokojená, práce byla odvedena bezchybně a dohodnutém termínu.

Jitka T. Datum: 26. června 2012 Čas: 18:51

Klidně si vymyslete nemožné, oni Vám to splní a ještě něco přidají navrch. Doporučuji ze tří důvodů: 1) jsou dobří, 2) jsou dobří, 3) jsou dobří. Zkuste sami.

Tomancová Datum: 24. května 2012 Čas: 14:12

Tito skvělí pracanti proměnili moji panelákovou noru v úžasný byteček.Mohu jen doporučit!

Eva Vacková, Brno Datum: 15. května 2012 Čas: 13:17

Do puntíku potvrzuji vše, co již napsali ostatní. Pan Skoupý s panem Szabó provedli rekonstrukci koupelny přesně podle mých představ a dodrželi předem dohodnutý termín i rozpočet. Navíc na naši žádost pracovali i v den státního svátku, takže se práce neprotáhly do dalšího týdne a již o víkendu jsem si mohla v klidu všechno uklidit. Celá rekonstrukce proběhla v pohodě a dobré náladě, na obou pánech je vidět, že je jejich práce baví. Doporučuji je všem 🙂

Pospíšilovi, Brno Datum: 29. dubna 2012 Čas: 9:40

Pánové Skoupý a Szabó jsou nejen mistři svého oboru, ale i velmi příjemní a vstřícní v jednání se zákazníkem. Výsledkem je kvalitně odvedená práce, v termínu a se zárukou. Pánové díky, přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků !!!

Fišerovi Datum: 29. března 2012 Čas: 17:12

I při rekonstrukci kuchyně jsme vsadili na tuto firmu a výsledkem je opět dobře odvedená práce,pohoda při ní.Pánové,opět díky!

Malí,Křenovice Datum: 8. března 2012 Čas: 16:43

Pánové,děkujeme za naprosto precizne odvedenou práci při další rekonstrukci,tentoktráte kuchyně.Netřeba přidávat další komentář,v podstatě bych opakoval „předřečníky“.Poděkování i mistru podlahářskému,panu Pytelovi.
Maximální spokojenost-vřelé díky.

Malí,Křenovice

Sedláčkovi Datum: 26. ledna 2012 Čas: 10:20

Rekonstrukce bytového jádra byla s oběma pány naprosto v pohodě. Po objednání nás pan Skoupý navštívil, prohlédl si jádro, vyslechl si naše představy, doporučil jejich úpravu a záleželo jen na nás, jestli doporučení přijmeme nebo ne. My je přijali v?echna a po půl roce u?ívání nového jádra pořád zji??ujeme, ?e jsme dobře udělali, na?e ře?ení byla hor?í. Pánové své práci evidentně rozumí, svoje fígle mají vychytany a co dělají, dělají dobře. Při předání svého díla nám je?tě slíbíli následný servis na svém díle. My ho je?tě nepotřebovali a během půlroku není ani náznak, že by něco nějaký servis dílo potřebovalo. Myslíme si taky, že to je díky tomu, že jsme si nechali poradit.
Případní zájemci o přestavbu jádra by si měli uvědomit důležitou věc – přestavba jádra u těchto pánů trvá pár dní, ale obrátit se s objednávkou na ně musí s několikaměsíčním předstihem. Není divu, že pánové nouzi o zákazníky nemají a byla by škoda kvůli nedohodě na termínu přijít o kvalitně provedené dílo. My sami jsme termín úprav jádra raději přeplánovali, než sháněli jinou firmu.
Je asi zbytečné zmiňovat, že se neobjevilo žádné neočekávané zvýšení nákladů po zahájení prací, nedošlo k žádnému posunu termínu ani k žádnému jinému podrazu, vše, co bylo dohodnuto, platilo až do předání – dnes něco vzácného a přitom normálního. Tedy – my jsme maximálně spokojeni, oběma pánům přejeme stále hodně zákazníků.

Němcová Marta Datum: 23. ledna 2012 Čas: 16:58

Připojuji se k ostatním kladným hodnocením. Pánové pan Skoupý a Szabo dodržují termíny, vyjdou zákazníkovi maximálně vstříc…….mohu vřele doporučit. Koupelna a WC vyšly v souladu s mojí představou.

Fišerovi Datum: 9. prosince 2011 Čas: 22:01

Kvalitně,svižně,levně-to je heslo,kterým se tito dva pánové řídí nejen na své vizitce.Rekonstrukce bytového jádra proběhla v profesionálním měřítku a my jen dodáváme díky.

Petra Potyšová, Martin Uhlár Datum: 27. listopadu 2011 Čas: 20:18

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Skoupému a panu Szabó, kteří provedli celkovou rekonstrukci našeho bytu 3+1. Rekonstrukce zahrnovala kompletní výstavbu zděného jádra s koupelnou a toaletou, nový rozvod kabeláže pro elektrickou síť, natažení nových omítek, montáž radiátorů, zajištění instalace sádrokartonových stropů a především vybourání průchodu mezi kuchyní a obývacím pokojem o rozsahu 2,5m v nosné zdi panelového domu.

V průběhu celého procesu rekonstrukce jsme se setkali s naprosto seriózním jednáním a vysokou mírou profesionality. Na jakýkoliv dotaz či připomínku bylo reagováno okamžitě a velmi iniciativně a přesně podle našich požadavků.

Rozhodně můžeme doporučit, byli jsme velice spokojeni.

Odva(Kajmanské ostrovy) Datum: 9. srpna 2011 Čas: 17:21

Tak já se musím přidat k ostatním hodnotícím. Práce precizní, bez jakýchkoliv reklamací. Přístup jedinečný – to se dnes jen tak nevidí. Všechno si chlapci zajistí sami a vzhledem k tomu, že s řemeslníky mám také svoje zkušenosti, měl jsem ze začátku tendence kontrolovat, ale věřte….tohle není absolutně potřeba. Jinak ještě musím zmínit jednu maličkost. Ne jen to, co zde mistři prezentují, umí na výbornou. Ve své podstatě dokážou precizně zvládnout jakékoliv řemeslo. Prostě univerzální machři. A po práci legraci…třeba když pozvete pana Skoupého na panáčka, to je teprve hudba 🙂
Sorry Luděčku :-)))

Jelínkovi Datum: 31. července 2011 Čas: 13:33

S prací jsme byli velice spokojeni, termín začátku i dokončení byl dodržen, spolupráce s oběma pány i kvalita práce byla výborná. Pan Skoupý dodržel rozpočet.
Po předlo?ení návrhu ho pánové vhodným způsobem pozměnili a doporučili značky sanitární techniky. Mů?eme je s čistým svědomím doporučit.

V. Galatík, Brno Datum: 5. dubna 2011 Čas: 20:17

Pana Skoupého jsme si vybrali po pečlivém zvažování a shánění referencí. Dnes musím konstatovat, že jsme vybrali dobře. Pan Skoupý i pan Szabó odvedli mistrovskou práci, bez větších zádrhelů a „nečekaných“ překážek. Celá rodina je maximálně spokojená, manželka nadšená. Cenové relace, předem domluvené, nevyžadovaly žádné podstatné korektury. Oba pánové naplňují moje představy o moderním a poctivém řemeslníkovi. Mohu všem jen doporučit.
V.G., Brno, Starý Lískovec

Hana Šťastná Datum: 19. prosince 2010 Čas: 19:15

Než jsem se obrátila na pana Skoupého, jednala jsem s jednou brněnskou firmou, jejíž představitel svou suverenitou a přehlíživým chováním připomínal – i když ne věkem – šéfa socialistického OPBH – chybělo jen oslovení \“paninko\“ či \“soudru?ko\“. Jednání s panem Skoupým bylo přesně to, co v ideálním případě očekáváme od řemeslníka: perfektně mi poradil, navštívil se mnou prodejny obkladů a sanity, jeho práce byla rychlá, perfektní a nemůžu k ní mít sebemenší připomínku. S tímto odborníkem nepotřebujete žádné smlouvy, protože podání ruky je víc než dvacetistránkový dokument a dané slovo platí. Jen se bojím, že tento druh živnostníka není na vzestupu, spíše se brzy zařadí do knihy ohrožených druhů. Výsledná práce je natolik perfektní, že ji chodí obdivovat nájemníci ostatních bytů v domě, kteří jen závistivě vzdychají.

Pavel Kočvara, 602 259 994 Datum: 2. listopadu 2010 Čas: 7:43

Pan Skoupý mi rekonstruoval koupelnu ve starším domku a musím říci, že než jsem se obrátil na něj, tak jsem skočil na reklamu Světa koupelen v Brněnském Bauhausu. To byla fatální chyba. Tedy- ne, že by nebyli ochotní, to byli až moc, ale po té, co mi předložili předběžný rozpočet, kdy si v koupelně 2,5 X 3m pouze za práci bez materiálu účtovali 150.000.-, jsem nabyl dojmu, že tam všichni kouří dost divnou trávu.
Pan Skoupý ? to byla naprosto jiná píseň a věřte, že vzhledem k tomu, že domek posledních 10 let pořád jen vyspravuji, tak mám se řemeslníky všech profesí a úrovní vskutku bohaté zkušenosti. Tuto firmu všem VŘELE DOPORUČUJI a to myslím tak vážně, že pokud nebudete spokojeni, tak vám z vlastní kapsy vysolím pětistovkové bolestné za klamavou informaci. Ale nebojte se, NEBUDETE LITOVAT. Pan Skoupý pracuje ještě s kolegou elektrikářem a totální výhodou je to, že S KÝM BUDETE UZAVÍRAT SMLOUVU A DOMLOUVAT SE, TAK TEN TO TAKY VLASTNÍMA RUKAMA BUDE DĚLAT!!! Oba borci s ničím neměli problém a dělali to fakt poctivě a s radostí (nekecám), navíc pan Skoupý se osobně několikrát nechal slyšet, že ho ty rekonstrukce baví a to jsem zíral ? dovedete si jistě představit co je to za drbačku, omítky nedrží, odpady neodpadují, tuny suti, sem tam se někam nechtíc probouráte?
PROSTĚ ? ANI NEPŘEMÝŠLEJTE O TOM,ŽE BY VÁM KOUPELNU V PANELÁKU, DOMKU NEBO KDEKOLIV DĚLAL, NEBO REKONSTRUOVAL NĚKDO JINÝ.

Pavel Kočvara, 602 259 994

Zálešákovi Datum: 4. října 2010 Čas: 22:01

Je možné jen chválit, chválit … a smeknout. Pánové Skoupý a Szabo jsou skutečnými mistry ve svém oboru. Mohou být příkladem ostatním řemeslníkům.
Získali si nás příjemným a věcným jednáním, fortelnou prací a ochotou pomoci
i s věcmi, které tak úplně se zakázkou nesouvisely. Vše co bylo ujednáno splnili
a navíc jsme rádi, že správně usměrnili některé naše „nápady“. Navíc nás ohromili,
tím, že se jim renovaci podařilo dokončit o 2 dny dříve než bylo ujednáno.
Pánové, moc, moc děkujeme. Vaše práce je koncert řemesel. Přejeme Vám
alespoň tolik radosti jako máme my z výsledku Vaší práce.

Mertovi, Lesná Datum: 8. září 2010 Čas: 11:22

Můžeme už jen potvrdit vše, co už je uvedeno níže. Velice nás potěšilo setkání s poctivými a přívětivými řemeslníky.

hrubá,brno Datum: 17. srpna 2010 Čas: 0:41

Pánové všechna čest ,mohu vřele doporučit

Hofmannovi, Brno Datum: 29. května 2010 Čas: 22:47

Maximální spokojenost se vším. Můžeme všem vřele doporučit…. Děkujeme

Ing. Aleš Taufar, Brno Datum: 26. dubna 2010 Čas: 9:54

Některé naše představy dokázali pánové nasměrovat jinam a lepším směrem. Některé drobnosti museli předělávat, ale bez mrknutí oka to přijali (nutno podotknout, že jsem perfekcionista). Cena rozumná. Práce kvalitní a v termínu. Osobní přístup a jasná domluva. Takhle si představuji práci šikovných řemeslníků. Děkujeme.

Buršovi-Brno Datum: 1. března 2010 Čas: 11:18

S prací jsme byli spokojeni. Práce odvedena čistě a pořádně. Respektovali naše představy. Dokázali dobře poradit. Cena rozumná. Realizovali věci, které ani původně nebyly domluveny, bez navýšení ceny, jen za cenu materiálu. Prostě maximální spokojenost…

Jeřábkovi,Brno Datum: 7. února 2010 Čas: 21:03

Jsme velice spokojeni,můžeme jen doporučit.Děkujeme

Malí,Křenovice Datum: 24. prosince 2009 Čas: 12:50

Patří sem e-maily i neprofesní?Pak si dovolujeme popřát klidné vánoce,zdraví, štěstí v rodinách mistrů a v roce 2010 spoustu spokojených zákazníků.Alespoň tak spokojených,jako jsme stále my.

MUDr.Karel Malý Datum: 30. listopadu 2009 Čas: 19:25

Mnohokrát děkuji za odvedenou precizní práci.Zde neni co vytknout.Těžko bych hledal erudovanější odborníky.Co slíbili,to také v dohodnutém termínu a ve vynikající kvalitě odvedli.Podotýkám,za velmi příznivou cenu.Pánové,ještě jedenkrát vám moc děkuji. (Křenovice)

Láznička, Vysočany Datum: 21. srpna 2009 Čas: 12:50

Můžu jenom doporučit, skvěle odvedená precizní práce a profesionální přístup. Veliká spokojenost s časovým a finančním přístupem.

Ing. Ondřej Kasl Datum: 31. prosince 2008 Čas: 13:12

Byli jsme s Vaší prací spokojeni, termín i cena byla dodržena, přestavba koupelny je dle našich představ, navíc máme vice práce bez navýšení rozpočtu – mohu dále jen doporučit.
Ondrej Kasl; Brno – Lisen, rijen 2008

Valíčkovi, Brno-Lesná Datum: 6. června 2008 Čas: 15:44

S odvedenou prací jsme byli spokojeni, můžeme doporučit.

Bušinovi, Roubanina Datum: 12. září 2007 Čas: 19:00

Jsme velice vděčni za skvělou a poctivou práci. Jsme velmi spokojeni. (podzim 2007)

Rodina Hájkova Datum: 3. září 2007 Čas: 13:02

Práci Ludka Skoupého,můžeme jen doporučit. Až budeme zase něco předělávat tak si ho určitě znovu pozveme.Hájkovi,Bílovice nad Svitavou

Valehrach Petr, Bilovice nad Svitavou Datum: 4. července 2006 Čas: 16:11

Děkujeme za odvedenou práci, dvou rozumných chlapíků. Jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit.

Ivo Slany Datum: 31. srpna 2004 Čas: 13:09

DĚKUJEME MOC KDYBY TO UDĚLAL NĚKDO LIP TAK BYCHOM SE ASI ZBLÁZNILI RYCHLOST PRECIZNOST JEŠTĚ JEDNOU DÍKY PANE LUĎO A SZABO RODINA SLAŇOCHŮ (léto 2004)

Michal Prchlík Datum: 30. března 2004 Čas: 2:33

S prací Ludka Skoupého jsem byl velice spokojen